Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Demet Okutan Akçakalede

Demet Okutan Akçakalede

Tarih 05.Mayıs.2011, 18:06

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutanın eşi Demet Okutan Akçakale ilçesini ziyaret etti. Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’ın eşi Demet Okutan Akçakale ilçesini ziyaret etti.

Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl’ün eşi Nazlı Aygöl tarafından karşılanan Okutan Halk Eğitimi Merkezi meslek kurslarının yılsonu karma sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Akçakale Kaymakamlığı Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen serginin açılışında Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu öğrencilerinin Demet Okutan’ı Trabzon yöresine özgü Horonlarla karşıladılar. Çocukların gösterileri katılımcılar tarafından beğeni ile izlendi

Okutan, Akçakale Kaymakamı Sayın Şefik Aygöl ve eşi Nazlı Aygöl, Vali Yardımcılarının eşleri ve ilçe Kaymakamlarının eşleri ile birlikte biçki dikiş Nakış Trikotaj Ebru a Sanatı ve yağlı boya resimlerinden oluşan sergiyi gezdi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Başak’tan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kursiyerleri tebrik eden Demet Okutan, kursiyerlere başarılarının devamını diledi. Kursiyer öğrencilerle yakından ilgilenen Okutan, okuma yazma bilmeyen kursiyerlerden Okuma Yazma Kurslarına da devam etmelerini istedi.

Demet Okutan ve beraberindekiler daha sonra Selçuk Polat parkında Anadolu Lisesinin Hazırladığı Kermese Katılıp ardından Anaokulunu ve Kadın Kültür Merkezini gezdi.

Akçakale Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ali Tini; İlçemiz Halk Eğitimi Merkezi’nin 2010–2011 Eğitim Öğretim yılındaki faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ali Tini konuşmasında; “Akçakale Halk Eğitim Merkezi tarafından 2010–2011 eğitim öğretim yılında 20 branşta 135 adet kurs açıldı ve bu kurslara toplam 2162 kursiyer kayıt yaptırdı. Okuma Yazma 1.Kademe Kursuna 264., Okuma Yazma 2.Kademe Kursuna 160, Bilgisayar İşl.Öprt Kursuna 66, Kalorifer-Ateşçi Kursuna 49, İngilizce Kursuna 127, SBS Hazırlık Kursuna 617, Giyim(Biçki-Dikiş) Kursuna 289, Makine Nakısı Kursuna 68, Kuaförlük Saç Bakımı ve Yapımı Kursuna 15 Türkçe Kursuna 55, Matematik Kursuna 141, Sosyal Bilgiler Kursuna 57 kişi katılmıştır.”dedi


       

Bu haber 5553 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu