Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

Tarih 28.Eylül.2016, 12:14

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.
Bursa’nın Yenişehir ilçesine atanan Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi’den boşalan Kaymakamlık makamına Suruç Belediye Başkanlığına Kayyum olarak atanan Şanlıurfa Vali Yardımcısı, Tarık Açıkgöz yeni kaymakam atanıncaya kadar vekaleten Suruç Kaymakamı olarak görevlendirildi.

Göreve Suruç Kaymakamı olarak da devam edecek olan Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz, Suruç İlçesine halkla içi içe ve birlikte güzel hizmetler yapacağını belirterek, Bursa Yenişehir ilçesine atanan eski kaymakam Abdullah Çiftçi’ye yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür etti.

       

Bu haber 2848 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.

SURUÇ NARINI KARAKÖPRÜYE Mİ KAPTIRIYOR

SURUÇ NARINI KARAKÖPRÜYE Mİ KAPTIRIYOR Suruç’un bilimsel çalışmalarca birçok hastalığa deva olan Narını Karaköprüye kaptırıyor. Karaköprü belediyesi Narın...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu