Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
SURUǒTA ÇEKİLEN  AKREP DİZİSİ  BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR

SURUǒTA ÇEKİLEN AKREP DİZİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR

Tarih 15.Eylül.2016, 11:06

Suruç’ta kısa video dizisi şeklinde çekilmekte olan ve internet üzerinden yayınlanan dizinin çekimleri devam ediyor.Suruç’ta kısa video dizisi şeklinde çekilmekte olan ve internet üzerinden yayınlanan dizinin çekimleri devam ediyor.
On beş günde bir Youtube video platformu üzerinden yayınlanan aksiyon türü dizi 15 dakikalık bölümler şeklinde kurgulanarak çekiliyor.

Akrep kısa dizisinin yapımcı ve yönetmenliğini yapan Suruçlu Şiyar Kendirci " Teknik alt yapı sorununu zaman ile çözdüğümüzde Suruç’tan ulusal değerde bir proje çıkmış olacaktır " dedi. Kendirci Akrep dizisinin www.youtube.com/akrepdizisi adresinden ulaşılabilindiği gibi resmi web sitesi olan www.akrepdizisi.com sitesinden Akrep dizisi ekibine ulaşılabilineeceğini ve projenin gelişimine katkı sunalabilineceğini söyledi.

Video dizi dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan www.youtube.com/akrepdizisi adresi üzerinde yayın yapan AKREP isimli kanalla izleyicileriyle buluşuyor.

Akrep dizisi Şanlıurfa’nın Suruç ilçesi merkez olmak üzere Şanlıurfa ve ilçelerinde ki çekimleri devam ediyor. Düşük bütçe ile çekilmeye başlananan dizinin oyuncularının tamamı Şanlıurfa Organize sanayisinde bulunan bir fabrikanın işçilerinde oluşmakta olup dizi Şiyar Kendirci yönetmenliğinde çekilmektedir.
İlk bölümü yayınlanan dizi izleyenlerin büyük beğenisini kazanırken sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Suruç'un birçok sosyal medya sayfasında kendine yer bulan internet dizisi şimdiden büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

Dizinin Konusu

Çocukluk arkadaşları olan Mavri ve Büyük efendinin yönetme hırsı ile başlayan macera yine iki dostun şehre tamamen hüküm etmesine kadar uzar.
Bir zaman sonra ise bu iki dost arasına anlaşmazlıklar meydana gelir ve şehir iki farklı illegal yöneticinin kontrolüne girer.
Şehir iki suçlu tarafından paylaşılmıştır. Taki şehir iki büyük suçluya dar gelene kadar. İki eski dost çatışırken Akrep isimli biri iki tarafında adamlarını öldürmekle meşguldür.Büyük efendi, Mavri ile olan savaşına son verip Akrep ile çatışırken Mavri ise Akrep’ten yana tavır alıp Büyük efendiye karşı savaşır.
Şehir Akrep tarafından düzene koyulurken bir gün Akrep aniden şehri gerisinden bırakır ve uzaklara gider.
Otorite boşluğundan faydalanan Büyük Efendi şehre tekrar hakim olup şehri kendi kurallarına göre yönetir. Uzun bir zamandan sonra Büyük efendinin sol kolu olan Kurt bir geçe evinde öldürülür.
Büyük efendi neden gittiğini bilmediği Akrebin kendisi için geldiğinden artık emindir.

AKREP YOUTUBE KANAL

       

Bu haber 6669 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür-Sanat

SURUÇLU ŞAİRİN 35 YILLIK HAYALİ GERÇEK OLDU

SURUÇLU ŞAİRİN 35 YILLIK HAYALİ GERÇEK OLDU 1970 yıllarında şiir yazamaya başlayan Suruç’lu şair Sait Kendirci’nın şiirlerini kitaba dönüştürme hayali İlçe Kay...

HALEPLİBAHÇE PARKINDA MUSTAFA ÖZARSLAN KONSERİ

HALEPLİBAHÇE PARKINDA MUSTAFA ÖZARSLAN KONSERİ Şanlıurfa Belediyesi, hizmete açtığı Haleplibahçe Parkında düzenlediği ücretsiz konserde sanatçı Mustafa Özarslan s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu