Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
SURUÇLU ÇİFTÇİNİN YETİŞTİRDİGİ ÜRÜN GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR.

SURUÇLU ÇİFTÇİNİN YETİŞTİRDİGİ ÜRÜN GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR.

Tarih 16.Ağustos.2016, 12:03


Mevsimlik tarım işçiliği yapan Suruçlular çalıştığı bostanda 20 kiloluk acur yetiştirdi.Mevsimlik tarım işçiliği yapan Suruçlular çalıştığı bostanda 20 kiloluk acur yetiştirdi. Mevsimlik tarım işçisi olarak Şanlıurfa’ya 40 km uzaklıkta bulunan Karaali köyünde bostan yetiştiren Suruçlu çiftçiler bostanda yetiştirdikleri acur görenleri hayrete düşürdü.

Suruç’ta arazisi olmayan ve mevsimlik iş için yaz aylarında Suruç dışında Patlıcan, biber ve domates yetiştirmek için bostan eken Suruçlu çiftçilerin yetiştirdiği 20 kiloluk acur görenleri şaşırtıyor. Suruç’ta kış aylarında davulculuk mesleğiyle uğraştığını yaz aylarında ise Suruç dışında çiftçilikle uğraştığını belirten davulcu Mehmet Unutur ektiği bostanda 20 kilo ağırlığında acur yetiştirdi.


       

Bu haber 6280 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu