Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
ŞANLIURFA DOĞUM HASTANESİ TAŞINIYOR

ŞANLIURFA DOĞUM HASTANESİ TAŞINIYOR

Tarih 05.Ağustos.2016, 14:45

Şanlıurfa Kadın hastalıkları ve doğum hastanesi Eyyübiyede yapımı tamamlanan Şanlıurfa Eğitim ve araştırma hastanesine taşınıyor.Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum hastanesi Eyyübiyede yapımı tamamlanan Şanlıurfa Eğitim ve araştırma hastanesine taşınıyor.
Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi bu gün (05.08.2016 ) saat 17:00 itibariyle taşıma işlemlerini başlatarak 08.08.2016 Pazartesi günü Eyyübiyede yapımı tamamlanan ve daha önce Çocuk Hastalıkları Hastanesinin de taşındığı Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma hastanesinde hizmet vermeye başlayacak.

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Cengizhan Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada doğum hastanesinin bu gün itibariyle hafta sonu dahil olmak üzere taşıma işlemlerinin yapılacağını duyurdu. Vali Yardımcısı Yılmaz taşıma işlemi süresince bu hastaneye gidecek olan hastaların Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma ek binasına (Eski OSM Hastanesi)hastanesi ne başvurması gerektiğini belirtti.


       

Bu haber 2080 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu