Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
SANAYİ İÇİN İLK ADIM

SANAYİ İÇİN İLK ADIM

Tarih 29.Temmuz.2016, 09:15

Bozova ‘da Küçük sanayi ve Organize Besi Sanayi sitesi kurulması için Bozova Belediyesinin öncülüğünde ilk adımlar atıldı.Bozova ‘da Küçük sanayi ve Organize Besi Sanayi sitesi kurulması için Bozova Belediyesinin öncülüğünde ilk adımlar atıldı.

Dün öğle saatlerinde sanayiciler kooperatifi esnafları ile bir araya gelen Belediye Eş Başkanı Zeynel TAŞ gerekli girişimlerin yapılması için esnaflarla bir istişare toplantısı yaptı.
Daha sonra sanayi kooperatifi üyeleri, şehir planlamacısı ve Bozova Belediyesi İmar ve Şehircilik müdürlüğü ekipleriyle sanayi sitesinin yapılmasının planlandığı araziye giderek gerekli incelemeler yapıldı.

Bozova’ya sanayi sitesinin kazandırılması için öncelikle elimizi taşın altına biz koyacağız diyen Eş Başkan Zeynel Taş "Sanayi esnafımızın üretkenliğini arttırmak ve daha modern bir çalışma alanı yaratmak aynı zamanda ilçenin ekonomisine can vermek için çok önemli bir girişim Bozova Belediyesi olarak bu projenin ilçemize kazandırılması için planlamadan üst yapıya elimizden ne geliyorsa üstümüze ne düşüyorsa yapmaya hazırız" dedi.
Eş Başkan Zeynel Taş ; İlk adımların atıldığı projenin çalışmalarını hızlandırmak ve takip etmek amacıyla önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelerek çalışmaların planlama ve projelendirme aşaması bitirilecek diyerek sözlerine son verdi.

       

Bu haber 662 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Bozova Haberleri

BOZOVA'DA FİDAN DİKME ETKİNLİĞİ

BOZOVA'DA FİDAN DİKME ETKİNLİĞİ Bozova İlçe Hastanesinde fidan dikme etkinliği yapıldı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu