Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
SURUÇTA EKMEK FİYATLARINA ZAM YAPILDI

SURUÇTA EKMEK FİYATLARINA ZAM YAPILDI

Tarih 18.Mayıs.2016, 12:26

Suruç Lokantıcılar, Fırıncılar ve Kahveciler odası başkanlığı tarafından ekmek fiyatlarına zam yapıldı.Suruç’ta ekmek fiyatlarını arttırmak için Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden görüş talep eden Suruç Lokantacılar, Fırancılar ve Kahveciler odası başkanlığı aldığı görüş doğrultusunda ekmek fiyatlarına zam yaptı.
Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Suruç’taki ekmek raiç bedelini belirlemek için 17.05.2016 tarihinde toplanarak konuyu karara bağladı.
Alınan karar neticesinde 190 gr. Pide (tırnaklı ekmek) 75 kuruş, 180 gr. Pide (açık ekmek) 75 kuruş 250 gr. Somun ekmek 85 kuruş ve 700 gr. Suriye ekmeğinin 1 lira 50 kuruş olarak belirlendi.

Ekmek fiyatlarının %50 zam yapıldığını öğrenen Suruçlu vatandaşlar fiyat artışına buğday fiyatında herhangi bir artışın olmadığını, Fırıncılar odasının fiyatları yarı yarıya arttırmasının vicdani bir tarafının bulunmadığını söyleyerek tepkilerini dile getirirken Suruç Belediye Başkanlığı ise sosyal medya hesabından yapılan fiyat artışını onaylamadıklarını belirtti.

       

Bu haber 2209 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu