Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
SURUÇ DEVLET HASTANESİNDE RAHİM KANSERİ AMELİYATI YAPILDI

SURUÇ DEVLET HASTANESİNDE RAHİM KANSERİ AMELİYATI YAPILDI

Tarih 27.Ocak.2016, 11:53

Suruç Devlet hastanesinde rahim kanseri ameliyatı yapıldı. Başarıyla gerçekleştirilen operasyon Kadın Doğum Polikliniğine menopoz sonrası kanama şikâyeti ile gelen hastaya yapıldı.Suruç Devlet hastanesinde rahim kanseri ameliyatı yapıldı. Başarıyla gerçekleştirilen operasyon Kadın Doğum Polikliniğine menopoz sonrası kanama şikâyeti ile gelen hastaya yapıldı.
Suruç Devlet Hastanesine kanama şikayetiyle başvuran 62 yaşındaki hastanın yapılan rahim biyopsisi ile hastaya tıp dilinde endometrium kanseri denilen rahim kanseri tanısı koyuldu.
Genel Cerrahi Uzmanı ve Kadın Doğum Uzmanı ile birlikte gerçekleştirilen ameliyatta kanserli olan bölge tamamıyla temizlendi. Hastanın ameliyat sonrası tüm şikâyetlerinin bittiği sağlığına kavuştuğu belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamarda bulunan Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Necmi Eşiyok; “Rahim kanseri tedavi edildiğinde oldukça iyi sonuçlar veren bir kanser türü olup, belirtileri arasında menopoz sonrası kanama yer almaktadır. Bu sebepten dolayı menopoz sonrasında olan her turlu kanama ciddiye alınmalı ve bir kadın doğum uzmanına başvurulmalı. ”dedi.
Dr. Eşiyok; Suruç halkının hizmetin en iyisine en kalitelisine layık olduğunu belirterek, ilçemizde yaşayan halkın il merkezindeki hastanelerde hangi imkan varsa Suruç devlet hastanesinede aynı imkanları getireceklerini tedavi olmak için il merkezine gitmelerine gerek kalmadan hastanemizde tedavi olmaları için çalışacaklarını söyledi.

       

Bu haber 1548 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu