Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
ÇKS GÜNCELLEMELERİNDE SON TARİH 30 MAYIS

ÇKS GÜNCELLEMELERİNDE SON TARİH 30 MAYIS

Tarih 09.Nisan.2014, 09:39

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülmekte destekleme işlemleri için Çiftçi Kayıt Sistemi güncellemeleri bu yıl 30 Mayısta sona eriyor.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan destekleme işlemleri için Çiftçi Kayıt Sistemi güncellemeleri bu yıl 30 Mayıs’ta sona eriyor. Suruç Ziraat Odası başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre geçtiğimiz yıllarda 31 Aralık tarihine kadar devam edenn ÇKS kayıt ve güncelleme işlemleri bu yıl için son başvuru tarihi 30 Mayıs olarak belirlendiği belirtildi.


Destekleme ödemeleri ÇKS kayıtları esas alınarak yapıldığından çiftçilerin destekleme ödemelerinde mağduriyet yaşamamaları için 30 Mayıs 2014 tarihinden önce 2014 yılı ÇKS kayıt/güncelleme işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.


       

Bu haber 3335 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu