Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
ENGELLİ KOORDİNASYON MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

ENGELLİ KOORDİNASYON MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

Tarih 28.Mart.2014, 17:16

Şanlıurfa Belediyesi tarafından yapılan Engelli Koordinasyon Merkezinin Derneklere Teslimi törenle yapıldı.Şanlıurfa Belediyesi tarafından yapılan Engelli Koordinasyon Merkezinin Derneklere Teslimi törenle yapıldı.

          

Teslim töreni Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ‘nın katılımıyla gerçekleşti. Şanlıurfa da bulunan bütün engelli derneklerinin katıldığı programda engelliler ve aileleri bir araya geldi. Türkiye’nin en kapsamlı engelliler koordinasyon merkezine kavuşan engelliler sevinçlerini Davul zurna eşliğinde halay çekerek gösterdiler. 

 

Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba programda yaptığı konuşmada’’ Ben sizinle gurur duyuyorum.31 Mart’ Saat 17.00 kadar ben sizlerin emrinizde olacağım. Bu bir veda konuşması bir yerde ama ben sizlerin her zaman yanınızda olacağım ‘’ dedi.

 

Türkiye’nin en kapsamlı engeliler koordinasyon merkezi Şanlıurfa’da 14 bin metrekarelik alanı kapsıyor. Şanlıurfa’daki 10 binlerce engelliye umut olan Şanlıurfa Belediyesinin Engeliler Koordinasyon Merkezinin temeli 11 Mayıs 2013 tarihinde atılmıştı. İçerisinde, Spor Salonu, Kapalı Yüzme Havuzu, Çok Amaçlı Salonu ve Park Bahçesi bulunan Türkiye’nin en kapsamlı Engeliler Koordinasyon Merkezi nin toplam alanı 14 bin metrekare. 5 milyon TL’ye mal olan Engelliler Koordinasyon Merkezinden Şanlıurfa’daki bütün engeliler yaralanacak. Engeliler Koordinasyon Merkezinde, Görme, işitme, bedensel, zihinsel engelliler ile ailelerine ve Engelli derneklerine de hizmet vermeye başladı.


       

Bu haber 3290 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yaşam

KIŞ SAATİ UYGULAMASI KALDIRILDI

KIŞ SAATİ UYGULAMASI KALDIRILDI Bakanlar Kurulunca uygulanan kış saati uygulamasına son verildi.

ŞARTLI TAHLİYENİN DETAYLARI AÇIKLANDI

ŞARTLI TAHLİYENİN DETAYLARI AÇIKLANDI 671 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle, kapalı ve açık ceza infaz kurumlarından yaklaşık 38 bin kişinin tahliye olm...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu