Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
GENEL SAĞLIK SİGORTASI GENEL MÜDÜRÜ İSMET KÖKSAL ŞANLIURFADA

GENEL SAĞLIK SİGORTASI GENEL MÜDÜRÜ İSMET KÖKSAL ŞANLIURFADA

Tarih 24.Mart.2014, 11:49

Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü İsmet Köksal ve Şube Müdürü Önder Güngör, Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü İsmet Köksal ve  Şube Müdürü Önder Güngör, Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kaşif Kılıç, il müdür yardımcıları ve merkez müdürleri tarafından karşılanan Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü İsmet Köksal’a, İl Müdürlüğünün genel yapısı ve yapılan çalışmalarla ilgili brifing verildi. İl Müdürü Kaşif Kılıç tarafından Verilen brifing de İl ve İlçe nüfuslarına göre sigortalı sayıları, kişi başına düşen sigortalı sayıları, Personellerin yaş ortalaması ve hizmet yıllarının ortalamaları hakkında bilgi verildi. İl Müdürlüğü ve İlçelerde açılan Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlükleri binalarının fiziki ve iç donanımlarıyla ilgili bilgiler de veren Kılıç, göreve geldiği tarihten itibaren yapılan çalışmaları görsel olarak bir sunum yaparak aktardı. İl Müdürlüğü ziyaretinin ardından Hazreti İbrahim'in ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen Halilürrahman Gölü'ne gelen Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü İsmet Köksal, herkesin isteklerinin kabul olmasını dileyerek balıklara yem attı.


       

Bu haber 1651 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu