Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Demet Okutan Sergisi

Demet Okutan Sergisi

Tarih 30.Nisan.2011, 09:52

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’ın himayelerinde çalışmalarına devam eden Kadın Kültür Merkezleri hergün daha da büyüyerek ve kadınlara büyük hizmetler vererek adından söz ettiriyor.Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’ın himayelerinde çalışmalarına devam eden Kadın Kültür Merkezleri hergün daha da büyüyerek ve kadınlara büyük hizmetler vererek adından söz ettiriyor.

Vali Nuri Okutan eşi Demet Okutan, Hayati Harrani 2 Kadın Kültür Merkezi’nde mahalleli kadınların el emekleri göz nurundan oluşan ve tamamı geri dönüşümden elde edilen malzemelerden yapılan serginin açılışını yaptı.

Sergi açılışına Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’ın Eşi Demet Okutan, Sosyal Yardımlaşma Müdürü Ekrem Ayaz, Kadın Kültür Merkezi Proje Koordinatörü Celal Arslan, Proje Eğitim Sorumlusu Abdullah Dut, birim sorumluları, öğretmenler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sergi açılışı da merkeze gelen bayanların yatıkları eserleri inceleyen Demet Okutan, kadınlarla sohbet etti. Kadın Kültür Merkezi’nde bulunan dikiş nakış, bilgisayar, okuma yazma, el sanatları bölümlerini gezen Bayan Okutan, burada kursiyerlerin sorunlarını dinleyip, çözüm için yetkililerle halkı buluşturdu.

Demet Okutan, emeği geçen herkese teşekkür ettikten sonra beraberindeki heyetle kadın kültür merkezinden ayrıldı.


       

Bu haber 8943 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür-Sanat

SURUǒTA ÇEKİLEN AKREP DİZİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR

SURUǒTA ÇEKİLEN  AKREP DİZİSİ  BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR Suruç’ta kısa video dizisi şeklinde çekilmekte olan ve internet üzerinden yayınlanan dizinin çekimleri devam ediyor...

SURUÇLU ŞAİRİN 35 YILLIK HAYALİ GERÇEK OLDU

SURUÇLU ŞAİRİN 35 YILLIK HAYALİ GERÇEK OLDU 1970 yıllarında şiir yazamaya başlayan Suruç’lu şair Sait Kendirci’nın şiirlerini kitaba dönüştürme hayali İlçe Kay...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu