Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
ŞANLIURFA POLİSİNDEN SURİYELİLERE YARDIM

ŞANLIURFA POLİSİNDEN SURİYELİLERE YARDIM

Tarih 18.Mart.2014, 10:07

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü personeli arasından gönüllülük esasına göre oluşturulan giysi bankasında biriktirilen kullanılabilir durumdaki tam 631 parça kıyafet, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Gönülleri Isıtalım Projesi kapsamında Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü personeli arasından gönüllülük esasına göre oluşturulan giysi bankasında biriktirilen kullanılabilir durumdaki tam 631 parça kıyafet, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Kampanya kapsamında biriktirilen kıyafetlerin teslimi için Şanlıurfa Emniyetine bağlı Toplum Destekli Şube Müdürlüğü yetkilileri, Suriyeli Misafir Bilgi ve Eğitim Merkezi Müdürünü ziyaret etti. Şube Müdürü Rasim Uzun, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü personelinin gönlünden koparak hazırladığı kıyafetlerin, dost ve kardeş ülke insanının yaşamakta olduğu zor günlerinde bir nebze de olsa gönüllerini ısıtmasından duyacağı memnuniyeti dile getirdi. Suriyeli Misafir Bilgi ve Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Hasan Doğan ise; yapılan yardımın, gerek Eğitim Merkezinde öğrenim gören Suriyeli çocukların, gerekse ailelerinin ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir yer taşıdığını belirtti.

Kurumsal hassasiyetinden dolayı Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne teşekkür eden Doğana; Kampanya kapsamında biriktirilen (631) parça kıyafet (200 adet erkek, 150 adet bayan, 226 adet çocuk ve 55 adet diğer) teslim edildi.

Toplum Destekli Polisler, Suriyeli Misafir Bilgi ve Eğitim Merkezinde öğrenim gören çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü yetkilileri öğrencilerle  hatıra fotoğrafı çektirdi.


       

Bu haber 2596 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yaşam

KIŞ SAATİ UYGULAMASI KALDIRILDI

KIŞ SAATİ UYGULAMASI KALDIRILDI Bakanlar Kurulunca uygulanan kış saati uygulamasına son verildi.

ŞARTLI TAHLİYENİN DETAYLARI AÇIKLANDI

ŞARTLI TAHLİYENİN DETAYLARI AÇIKLANDI 671 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle, kapalı ve açık ceza infaz kurumlarından yaklaşık 38 bin kişinin tahliye olm...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu