Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
FAKIBABADAN ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ MESAJI

FAKIBABADAN ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ MESAJI

Tarih 17.Mart.2014, 15:39

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı.Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı. Fakıbaba, Çanakkale ruhunun bu millettin en büyük kardeşlik hazinesi olduğunu söyledi.

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü sebebiyle yayınladığı mesajında Fakıbaba şunları sözlere yer verdi; "2014 yılını solukladığımız şu günlerde, mazinin onur, gurur, kahramanlık ve zafer kokan sayfaları arasında bir kez daha geziniyoruz. Türk'üyle, Kürt'üyle, Laz'ıyla, Çerkez'iyle, doğusuyla, batısıyla, kuzeyiyle, güneyiyle bir bütün olmuş milletimizin haklı ve şanlı mücadelesi Kurtuluş Savaşımıza ve bu ölüm-kalım mücadelesinin en önemli duraklarından olan Çanakkale Cephesine nazar ediyoruz. Çünkü Çanakkale ruhu bu millettin en büyük kardeşlik hazinesidir. Binlerce Mehmetçiğin, asil kanıyla zihinlere kazıdığı ‘Çanakkale geçilmez!’ sözünü, bir kez daha iliklerimize kadar hissediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Çanakkale Zaferinin yıl dönümü ve 18 Mart Şehitler Gününü kutluyor; tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun. Onurlarını korumak için şehit düşen bir milletin nesilleri olarak bize bırakılan bu emanete sahip çıkmak ve ilelebet korumak bizim en önemli görevimizdir. Biz yöneticiler bu milletin evlatları olarak bu bilinç ve inançla görevimizi yürütmeliyiz."


       

Bu haber 2027 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu