Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
14 MART TIP BAYRAMI TÖRENLE KUTLANDI

14 MART TIP BAYRAMI TÖRENLE KUTLANDI

Tarih 14.Mart.2014, 16:31

Şanlıurfa Tabipler Birliği’nin ev sahipliğinde Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğü konferans salonunda bir dizi kutlama programı düzenlendi.Şanlıurfa Tabipler Birliği’nin ev sahipliğinde Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğü konferans salonunda bir dizi kutlama programı düzenlendi. Programda konuşan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Tıp Fakültelerinin sayılarına dikkat çekerek “Benim kanaatime göre Sağlık Hizmeti en ucuz Türkiye’de yapılıyor sağlık hizmetinin biraz bedeli olmalı. Şanlıurfa’da Harran Üniversitesi gibi önemli bir Tıp Fakültesi var.

 

Türkiye’nin bu önemli coğrafyasında bir böyle bir Tıp Fakültesinin olması çok doğru, bununla beraber bir doktorun yetişmesi gerçekten çok zor büyük çaba gerektiriyor dedi. Son yıllarda sağlık çalışanlarına yönelik artan şiddet olaylarına da değinen Vali İzzettin Küçük “ Şundan emin olun size kalkan muhakkak mani olacağız. Ne gerekiyorsa polis gerekiyorsa güvenlik gerekiyorsa buna tedbir alacağız. Yani insanların hayatını kurtarıyorsunuz insanlara sağlık sıhhat veriyorsunuz afiyet veriyorsunuz karşılığı bu olmamalı size söz veriyoruz hiçbir şekilde sizleri ezdirmeyeceğiz.” dedi. 

 

Tabipler Odası Birliğinin yer sıkıntısı yaşadığını belirten Vali Küçük inşallah bu sıkıntıyı da ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapacağız. Tüm sağlık çalışanlara verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor Tıp Bayramınızı tebrik ediyor saygılar sunuyorum dedi.
Şanlıurfa Tabipler Birliği’nin ev sahipliğinde  düzenlenen programa Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Sağlıktan sorumlu Vali Yardımcısı Cengizhan Yılmaz, Harran Üniversitesi Rektörü İ.Halil Mutlu, İl Jandarma Alay Komutanı Jand. Alb. Selman Kömürcü, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Aydın Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erdoğan Duran, Tabipler Odası Başkanı Prof.Dr. Recep Demirbağ ve sağlık çalışanları katıldı. Programda Tabipler Odası Başkanı Prof.Dr. Recep Demirbağ ise slayt eşliğinde sağlık çalışanlarının sorunlarını anlattı. Hr.Üniversitesi Rektörü İ.Halil Mutlu ise Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinin yatak sayılarına değinerek daha iyi hizmet vermek için bu sayının çoğaltılması gerektiğini belirtti. Program müzik dinletisi ile son buldu.

 


       

Bu haber 1575 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu