Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
ŞANLIURFA FUARA HAZIRLANIYOR

ŞANLIURFA FUARA HAZIRLANIYOR

Tarih 13.Mart.2014, 12:48

Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı, 24-27 Ekim 2014 tarihlerinde ise Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı düzenlenecek.Şanlıurfa Nisan ayında iki fuara ev sahipliği yapacak. 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı, 24-27 Ekim 2014 tarihlerinde ise Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı düzenlenecek.

 

 

Yerel seçimler sonrası Şanlıurfa iki fuara ev sahipliği yapılacak. İlki geçen yıl Mayıs ayında Tümsiad Şanlıurfa Şubesi işbirliği ile açılan Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarının ikicisi 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenecek. 24-27 Nisan 2014 tarihleri arasında ise Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı açılmış olacak.

Düzenlenecek Fuarlarla ilgili görüşlerini belirten Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk, Mayıs 2014’de açılan Yapı, İnşaat ve Dekorasyon fuarından elde edilen başarının bu yıl da tekrarlanmasını beklediklerini söyledi. Musa Öztürk “Geçen sene düzenlediğimiz inşaat fuarı katılımcılar ve ziyaretçiler adına güzel bir organizasyon oldu. Bu yıl fuar alanımızı iki katına çıkarttık. Toplam 12 bin 500 metrekare alanda organizasyonumuzu yapacağız. İnşaat Fuarından sonra ise 24-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Gıda, tarım ve Hayvancılık Fuarını açacağız. Tarım başkentine yakışır bir fuar olması için aralıksız çalışıyoruz. Fuarı Eski 11 Nisan Stadyumunda gerçekleştiriyor olmamız da bizim için önemli b ir avantaj,,, Ziyaretçilerimiz fuar alanına kolay ulaşıyorlar. Fuar alanındaki çalışmaları başlattık. Tesviye ve düzenleme çalışmalarımız devam ediyor, Başta Valiliğimiz olmak üzere fuarlarımıza destek veren tüm kurum ve kuruluşlarına teşekkür ediyoruz” şeklinde görüş belirtti.


       

Bu haber 1726 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu