Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
25 KİŞİ DAHA İŞ SAHİBİ OLUYOR

25 KİŞİ DAHA İŞ SAHİBİ OLUYOR

Tarih 12.Mart.2014, 11:55

Çalışma ve iş Kurumu Şanlıurfa il Müdürlüğü ve Zümrüt Tekstil fabrikası arasında yapılan protokolle 25 kişi daha iş sahibi olacak.Çalışma ve iş Kurumu Şanlıurfa il Müdürlüğü ve Zümrüt Tekstil fabrikası arasında yapılan protokolle 25 kişi daha iş sahibi olacak.  Alınacak kursiyerler için İşkur binasında mülakat yapıldı. Protokol gereği Zümrüt tekstilde 25 kişiye  5 buçuk ay kurs verilecek. Kursiyerlere bu süre zarfında günlük 25 TL kursiyer zaruri ücreti ve genel sağlık sigortaları ile İş Güvenliği sigortası yatırılacak. Kursu başarı ile tamamlayan kursiyerler kalifiye eleman fabrikada istihdam edilecek.

İşsizlerin istihdam edileceği kursla ilgili Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa il müdürü Necdet Karasevda yaptığı açıklamada Aktif işgücü hizmetleri kapsamında istihdam oranı yüksek kurslarla daha fazla işsizin istihdam edilmesine devam edileceğini söyledi.


       

Bu haber 1569 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu