Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
SURUÇ'TA AİLE DESTEK MERKEZİ AÇILDI

SURUÇ'TA AİLE DESTEK MERKEZİ AÇILDI

Tarih 09.Mart.2014, 18:51

Suruç Kaymakamlığı tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde, kadınlara hitap edecek Aile Destek Merkezi açıldı. 

Suruç Kaymakamlığı tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde, kadınlara hitap edecek Aile Destek Merkezi açıldı.

Açılışa Katılan Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi, "Kadınlarımıza, kızlarımıza Aile Destek Merkezi adı altında hizmet vermek üzere bir proje kapsamında yaptığımız çalışmanın açılışı için buradayız. Bu çalışma bir proje çalışmasıdır. Çalışmanın amacı, çalışma çağında olup meslek mensubu olmayan kızlarımıza, kadınlarımıza, ailelerimize bir merkez olarak çocuklarını getirebilecekleri, aynı zamanda mesleğe dayalı, hayata dayalı kurslar öğrenebilecekleri bir merkez özelliğin sahip inşallah bu merkez insanlarımıza bir hayal, bir umut, bir heyecan ve aynı zamanda bir uygulamalı mesleki eğitim anlamında katkı sağlar Ben buradan bütün Suruçlulara özellikle kızlarımıza, kadınlarımıza yeni bir pencere açacak olan, yeni bir alan açacak olan bu çalışmanın hayırlı olmasını diliyor, kadınlarımız için daha yaşanılası bir toplum temenni ediyorum" dedi.

 


       

Bu haber 2258 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu