Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Devlet Bakanı Faruk Çelik, Viranşehir ve Ceylanpınarı Gezdi.

Devlet Bakanı Faruk Çelik, Viranşehir ve Ceylanpınarı Gezdi.

Tarih 29.Nisan.2011, 18:36

Devlet Bakanı Faruk Çelik Viranşehir ve Ceylanpınarı gezerek incelemerde bulunduBakan Çelik, Şanlıurfa'daki temasları çerçevesinde ziyaret ettiği Viranşehir’de Belediyeyi ziyaret ederek ilkçe hakkında bilgiler aldı. Daha sonra onuruna verilen yemeğin ardından Vali Nuri Okutan ve Viranşehir Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz'la birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü salonunda yapılan, muhtarlar, STK temsilcileri ve kamu kurum amirlerinin katıldığı İlçe Değerlendirme Toplantısı'na katıldı. İlçenin sorunlarıyla özel olarak ilgilenen Bakan Çelik bu çerçevede sorunların giderileceğini belirtti.

Viranşehir Toplantısının ardından Ceylanpınar’a hareket eden Bakan Çelik, Vali Okutan’la birlikte Belediye Başkanlığını ziyaret ederek, burada Ceylanpınar Belediye Başkanı İsmail Arslan’dan ilçenin durumu hakkında ve hazine arazileri üzerindeki yapılaşmalarla ilgili bilgi aldı. Belediye ziyaretinin ardından Ceylanpınar Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konferans Salonunda Kaymakamlık tarafından düzenlenen İlçe Değerlendirme Toplantısına katılan Bakan Çelik,  Toplantı öncesinde Ceylanpınar Kaymakamı İlker Özerk Özcan tarafından ilçeyle ilgili hazırlanan brifingi dinledi.  Toplantıda Ceylanpınarlı muhtarlar ve vatandaşların sorunlarını Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan ve Ceylanpınar kaymakamı İlker Özerk Özcan ile birlikte dinleyerek değerlendirmelerde bulundu.  

 Devlet Bakanı Faruk Çelik daha sonra yanındaki heyetle birlikte Tarımsal İşletmeler Genel Müdürlüğü (TİGEM) Ceylanpınar İşletmesi’ne geçerek işletme müdürü İbrahim Çağlar’dan çiftlikle ilgili bilgi aldı. Yapılan toplantıların tüm Şanlıurfa ve ilçeleri açısından olumlu sonuçlar vereceğine inandığını belirten Bakan Çelik, toplantılara katılanlara teşekkür etti.


       

Bu haber 5523 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu