Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
SURUÇ DEVLET HASTANESİNE YENİ AMBULANS

SURUÇ DEVLET HASTANESİNE YENİ AMBULANS

Tarih 03.Mart.2014, 15:30

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği tarafından Suruç Devlet Hastanesine yeni bir ambulans tahsis edildi.Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı sağlık tesislerinde kullanılmak üzere 5 yeni ambulans alınarak hizmete başlatılmak üzere hastanelere teslim edildi. Suruç, Ceylanpınar, Akçakale, Viranşehir ve Birecik ilçe devlet hastanelerine birer ambulans olmak üzere alınan 5 ambulans hayat kurtarmak için görev başı yaptı.

Tam donanımlı 24 saat kamera sistemi ile kontrol edilebilinen Ambulansların teslimi törenine Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Erdoğan Duran, Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan Sulhan ve Kamu Hastaneleri Birliği Mali Hizmetler Başkanı Ramazan Özsoy katıldı.

Konu ile ilgili açıklama da bulunan yapan Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.Turhan Sulhan "Her şey ilimiz de yaşayan vatandaşlarımızın sağlık hizmetleri ve devletimizin sunduğu bütün hizmetlerden daha kaliteli, daha etkin ve güvenilir bir şekilde istifade edebilmesi içindir. İlçelerimizde oluşan ambulans sıkıntısını gidermek için birliğimizin imkânlarıyla 5 tam donanımlı ambulans 855 bin TL ye Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bütçesinden alınmıştır. Şanlıurfa halkına hayırlı olsun” dedi.

 

 

 

.

       

Bu haber 2044 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu