Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
BAŞAKAN ERTEKİN POZİTİF DÜŞÜNÜN

BAŞAKAN ERTEKİN POZİTİF DÜŞÜNÜN

Tarih 27.Şubat.2014, 10:05

Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç MÜSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Metin Kürkçüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’i makamında ziyaret etti.Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç MÜSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Metin Kürkçüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette bir değerlendirme yapan Başkan Ertekin genç işadamlarına " Pozitif düşünün ve pozitif enerji yayan arkadaşlar edinin " dedi.

Şanlıurfa’nın mevcut sosyo-ekonomik durumu ve sanayisinin konuşulduğu ziyarette E. Sabri Ertekin, Şanlıurfa’yla ilgili de bir değerlendirme yaptı. 

Başkan Ertekin yaptığı değerlendirmede genç işadamlarına “İlimizin potansiyeli oldukça fazla, önce kendimize güvenmeliyiz sonra çalışmaya başlamalıyız. Çalıştıktan sonra başarılı olmamamız için hiçbir neden yok” dedi. Başkan Ertekin Şöyle devam etti: "Önce bir projeniz olmalı, bu proje için nakit ihtiyacınız da varsa bu ihtiyacınızı KOSGEB, TÜBİTAK, Karacadağ Kalkınma Ajansı gibi kurumlar karşılıyor. Yaptığınız projeye önce inanacaksınız, proje üzerinde tartışacaksınız ve yatırım uzmanlarına sunarak maddi desteği hak edeceksiniz. Ardından başarı gelecek, bu başarıyı siz gençler kazanacaksınız. Gönlümüz, sizlerin vatanına bölgesine ve memleketine yararlı ve yanında istihdam oluşturan kişiler olmanızdan yana. İlimiz gerçekten önemli bir yer. Bunun kıymetini bilmeliyiz. Bizim temennimiz sizlerin iş yapması, sizin iş yapabilmeniz için elimizden geleni yapmaya hazırız. Siz yeter ki projeler geliştirin, iyi bir projeniz olursa para da bulursunuz ortak da bulursunuz. Bu konuda sizlere güveniyoruz. Pozitif düşünün ve pozitif enerji yayan arkadaşlar edinin. Karamsarlıktan uzak durun. Sizler için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız" ifadelerini kullandı.

Genç MÜSİAD’n Şanlıurfa’daki çalışmaları hakkında Başkan Ertekin’e bilgiler veren Metin Kürkçüoğlu; “Şanlıurfa’mızın en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odasına gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretimizde; Başkanımızla istişarede bulunduk. Yaptığımız istişarede başkanımızın fikirleri, genç girişimcilere yönelik yapacağımız çalışmalarda bizlere ışık tuttu. Genç MÜSİAD olarak bizlere oluşturacağımız yol haritamız ve yapmayı planladığımız çalışmalarımız hakkında yardımlarını esirgemeyeceğini söyleyen ve yoğun iş temposuna rağmen bizleri makamında kabul eden Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası başkanımız Sayın Sabri Ertekin’e ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Gerçekleştirilen ziyarete, Genç Müsiad Yönetim Kurulu Üyeleri Sema Saraç, Ayşa Çakır, Mehmet Fatih Bilim, Mehmet Bilal Yetkin, İbrahim Halil Yılmaz, Mustafa Özay, İbrahim Halil Satoğlu da katıldı.

 


       

Bu haber 1174 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu