Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
BAŞKAN ERTEKİN BU DEVLET HEPİMİZİN, EL BİRLİĞİ İLE KALKINDIRMALIYIZ

BAŞKAN ERTEKİN BU DEVLET HEPİMİZİN, EL BİRLİĞİ İLE KALKINDIRMALIYIZ

Tarih 24.Şubat.2014, 12:51


Vergi Dairesi Başkanvekili Cemal Demir ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürleri, 25.Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’i ziyaret etti.Vergi Dairesi Başkanvekili Cemal Demir ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürleri, 25.Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette bir değerlendirme yapan ŞUTSO Başkanı Ertekin “Bu devlet hepimizin, devletimizi el birliği ile kalkındırmalıyız” dedi.

Vergi bilincinin toplumun bütün kesimlerine benimsetilmesi amacıyla geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen ziyarette vergilendirilmiş kazancın ülke ekonomisine katkıları konuşuldu. Daha kalkınmış ve refah seviyesi yüksek bir ülke olmanın elbirliğiyle ve bunun da tüm mükelleflerin vergisini zamanında ödemesiyle mümkün olacağı vurgulandı.

Başkanvekili Cemal Demir, Vergi Haftası ile ilgili yaptığı değerlendirmede, Verginin, toplumun kalkınmasındaki ve ekonominin büyümesindeki rolünün toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının kamuoyuna kazandırılması amacıyla 24 Şubat 2014 tarihinde başlayan ve arasında çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan 25. Vergi Haftası, 3 Mart 2014 tarihinde sona erecek” dedi.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E.Sabri Ertekin ise verginin ekonomik büyümeyi gerçekleştiren istihdamı ve sanayileşmeyi teşvik eden önemli bir mekanizma olduğunun altını çizdiği değerlendirmesinde şu ifadeleri kullandı: “Sayın Başkanımızın ve değerli müdürlerimizin ziyareti bizleri mutlu etti. Ülkemizin, milletimizin refahının artırılması, kayıt dışı ekonominin kayıt altına alınması ve verginin tabana yayılması ile mümkün olacaktır. Bunların yanı sıra, İlimizin ve bölgemizin kalkınması adına yatırımlar gerçekleştirmemiz lazım, hem iş alanları oluşturarak hem de istihdam sağlayarak ekonomimizi canlandırmalıyız. Toplumu oluşturan tüm bireyler, kamu ve sivil toplum kuruluşlarıyla hep birlikte devletimizi kalkındırmak için çalışmalıyız Bu devlet hepimizin,  devletimizi el birliği ile kalkındırmalıyız” dedi.


       

Bu haber 1002 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu