Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
MERDER EĞİTİM MERKEZİ TÜRKİYE GENELİ SINAV YAPIYOR

MERDER EĞİTİM MERKEZİ TÜRKİYE GENELİ SINAV YAPIYOR

Tarih 24.Şubat.2014, 12:10

Merder Eğitim Merkez, öğrencilerine YGS öncesi 28.02.2014 Cuma günü Türkiye geneli sınav yapacaktır. 

SODES kapsamında finanse edilen Merder Eğitim Merkezi, YGS sınavı öncesi öğrencilerine prova niteliğinde deneme sınavı yapmaya devam ediyor. 28.02.2014 Cuma günü sabah 09:00 ve öğle 14:00 saatlerinde yapacağı sınava tüm öğrencileri beklemektedir.Bu güne kadar öğrencileri için sayısız deneye sınavı yapan merder eğitim merkezi ocak ve şubat ayında 1’er adet Türkiye geneli deneme sınav yapmış, bundan sonra da 3 adet deneme daha yapacak toplamda 5 adet  Türkiye geneli sınav yapmayı hedeflemektedir.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan merder eğitim merkezi koordinatörü Yusuf Yavuz “Merder Eğitim Merkezi yönetimi olarak öğrencilerin eğitim adına her şeyi yapmak istiyoruz. Bundan dolayı öğrencilerimiz için gece gündüz çalışıyoruz. Onlar için kaliteli ortam, kaliteli öğretmen, kaliteli yayın… vb konularda çok titiz davranıyoruz. Öğrencilerimizi hayalindeki üniversitelere yerleştirmek için Türkiye geneli sınavlara ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Bundan dolayı YGS öncesi öğrencilerimize toplam 5 adet deneme sınavı yapacağız. Bu denemeler öğrencilerin hangi konuda eksiklerini olduğunu tespit edip, o eksiklerin nasıl gidereceğimize öğretmenlerimizle beraber karar veriyoruz. Öğretmenlerimiz bunun için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan gece gündüz öğrenciler için çalışarak o eksikleri gideriyorlar. İnşallah öğrencilerimiz istedikleri üniversiteye yerleştirir ve sayısız başarılardan birini sağlamış oluruz.” dedi


       

Bu haber 2333 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI Kamu Personel Seçme Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi 2016 sonuçları açıklandı.

KPSS ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ

KPSS ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) İnternet sayfasında yer alan 2016 Yılı Sınav Takvimi’nde güncelleme yapıl...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu