Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
YEŞİLAY GENEL BAŞKANI ŞANLIURFADA

YEŞİLAY GENEL BAŞKANI ŞANLIURFADA

Tarih 21.Şubat.2014, 17:12

Şanlıurfaya gelen Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. İhsan Karaman Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa temsilcisi Muharrem çelikle bir araya geldi.Şanlıurfa’ya gelen Yeşilay Genel Başkanı  Prof. Dr. İhsan Karaman  Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa temsilcisi Muharrem çelikle bir araya geldi.  Karaman Yeşilay’ın Urfa’daki faaliyetleri hakkında bilgi alıp  çalışmaların daha da yaygın hale getirilmesi için tavsiyelerde bulundu. Konuyla ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Yeşilay temsilcisi Muharrem Çelik “Genel başkanımızın Urfa ya gelmesi ve Yeşil ayın Urfa’da halka hizmet etmesi mevcut sorunların giderilmesi yönündeki önerileri Urfa’mız adına oldukça önemsemekteyiz.” Dedi.

Türkiye Yeşilay cemiyeti Şanlıurfa temsilcisi Muharrem Çelik  Urfa da tedavi merkezinin olmayışı kız ve erkek Hastaları’nın durumlarının endişe verici olduğunu  belirtti. Önümüzdeki günlerde Yeşilay adına ilimizde daha kapsamlı ve çözüme yönelik ciddi projelerin hayata geçeceğini belirten Muharrem Çelik gerek yöneticilerimizin gerekse Yeşilayımızın genel merkezi her türlü madde bağımlılığı konusunda ciddi çalışmalar yürüttüğünü söyledi.


       

Bu haber 1090 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu