Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
PAMUK FİYATLARINI URFA BELİRLEYECEK

PAMUK FİYATLARINI URFA BELİRLEYECEK

Tarih 20.Şubat.2014, 14:15

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Çiçek, pamuk fiyatlarının artık Şanlıurfa tarafından belirlenmesini hedeflediklerini söyledi.Gıda Tarım ve Hayvancılık Şanlıurfa İl Müdürlüğü, GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ve Çukobirlik tarafından düzenlenen “Pamukta Kalite ve Kirlilik” konulu panele panelist olarak katılan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Çiçek,   pamuk fiyatlarının Şanlıurfa tarafından belirlenmesini hedeflediklerini söyledi.

Şanlıurfa pamuğunda kalite ve standardizasyonu yakalamak için Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın çeşitli çalışmalar yaptığını kaydeden Çiçek, 2. Ulusal Pamuk Zirvesi’ni, pamuk sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü Pamuk Çalıştayı’nı Şanlıurfa’da gerçekleştirdiklerini ifade etti.

 Pamukta kirliliği önlemek için; Gıda Tarım ve Hayvancılık Şanlıurfa İl Müdürlüğü ile birlikte,  pamukları tarlalarda kontrol ettiklerini ifade eden Çiçek,  bu çerçevede ayrıca 58 çırçır fabrikasını denetlediklerini belirtti.

 


       

Bu haber 1244 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu