Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi Görevine Başladı

Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi Görevine Başladı

Tarih 15.Ağustos.2013, 16:46

Suruç İlçe Kaymakamlığına atanan Kaymakam Abdullah Çiftçi görevine başladı.İç İşleri Bakanlığının yayınladığı 2013 Yılı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesiyle Suruç İlçe Kaymakamlığına atanan Kaymakam Abdullah Çiftçi görevine başladı.

Suruç Kaymakamlık görevini 8 ay süreyle vekaleten yürüten Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik Kaymakamlık makamını Kaymakam Abdullah Çiftçi’ye devr etti. Suruçtaki görevine başlayan Kaymakam Abdullah Çiftçi Suruçlulara hizmet etmek için geldiğini ifade ederek Suruç’a devletin şefkatli ve güler yüzünü göstereceğini kaydetti. 

2 Yıl süreyle Maliye Bakanlığında vergi denetmen yardımcısı olarak görev yapan Kaymakam Çiftçi 2004 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine geçiş yaparak sırasıyla Konya Taşken, Isparta Yenişarbademli, Samsun Yakakent, Hakkâri Çukurca Kaymakamlığı Erzincan Vali Yardımcılığının ardından Suruç Kaymakamlığı görevine getirildi. Suruçtaki görevine başlayan Kaymakam Çiftçi Suruç halkının emrinde, hizmetinde olacağını belirterek, emreden değil işin içinde olan, halkın içinde olan insanlardan bir insan olarak görev yapacağını söyledi. 

Kaymakam Abdullah Çiftçi ”Halkla iç içe halkın her kesimiyle diyalog içinde olacağız, kimseyi ayırmayacağız. Görüşünden düşüncesinden kimliğinden dolayı ayırmadan halkın içinde ve onların emrinde olacağız. Bu makam herzaman halka açık olacak kapımızdan kimseyi geri çevirmemeye çalışacağız ve buraya gelen herkese devletin şefkat ve güler yüzünü göstermek için gayret göstereceğiz. Suruç Şanlıurfanın en güzel ilçelerinden birisi gerek coğrafi konumu itibariyle gerek yolların üzerinde olması itibariyle gelişmeye müsait bir yer ciddi bir potansiyele sahip. İnşallah sulama suyunun gelmesiyle beraber bu ilçemizi el birliğiyle hak etti yere doğru geliştirme yönünde mücadele edeceğiz. Gayretimiz Suruç için olacak görev yaptığımız süre içerisinde Suruçluların desteğini bekliyoruz. Biz Kaymakamlık makamını ulaşılmaz olmaktan çıkarıp  halkın emrinde olan gelen insanların buradan devletin şefkatli ve güler yüzünü görebilecekleri bir makam yapmaya çalışacağız. Sayın Valilerimizin ve büyüklerimizin emirleri doğrultusunda onların destek ve direktifleriyle inşallah burada hayırlı hizmetlere vesile olmaya çalışacağız. Görev yaptığımız süre içerisinde şeffaf olmaya çalışacağız. Denetime açık bir yönetim sergilemeye çalışacağız. Bize gelen tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını imkânlar ölçüsünde karşılamaya çalışacağız. Makamda oturan bir idareciden çok halkın içinde olan arazide olan ve halkın gelmesini bekleyen değil halka giden bir idare anlayışını sergileyeceğiz. Ben bütün Suruçlu hemşerilerimizi Kaymakamlığa beklediğimi ve bundan sonra onların emirlerinde olduğumuzu belirtmek isterim Bu görevin hem bana hem Suruç’a hayırlar getirmesini diliyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.


       

Bu haber 2297 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu