Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Suruç'a Yeni Kaymakam Atandı.

Suruç'a Yeni Kaymakam Atandı.

Tarih 20.Temmuz.2013, 16:42

2013 Kaymakamlar ve Vali yardımcıları kararnamesi onaylandı,İçişleri Bakanlığı tarafından Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi Resmi Gazetede yayınlandı. Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesiyle Erzincan Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi Suruç’a Kaymakam olarak atandı.

Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut'un Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğine atanmasının ardından Şanlıurfa Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik'in Kaymakamlığına vekalet ettiği Suruç Kaymakamlığına Erzincan Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi atandı. Kaymakam Çiftçi'nin önümüzdeki günlerde Suruç'taki görevine başlaması bekleniyor.

 

Kaymakam Abdullah Çiftçi Kimdir?

 

1978 yılında Batman’ın Sason İlçesinde doğan Abdullah Çiftçi İlkokulu Sason’da Ortaokulu Muş’ta okudu. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2002-2004 yılları arasında Maliye Bakanlığında Vergi Denetmen Yardımcılığı görevinde bulundu. 2004 yılında Muş Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Mesleğine girdi. Sırasıyla Konya’nın Taşkent, Isparta’nın Yenişarbademli ilçelerinde Kaymakam Vekilliği  ile Samsun'un Yakakent İlçesi ve Çukurca İlçesinde kaymakamlık görevlerinde bulundu. Dil Eğitimi Almanya’da tamamlayan Abdullah Çiftçi evli ve iki çoçuk babasıdır.

 

 


       

Bu haber 4657 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu