Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Çiftçiye iyi Haber

Çiftçiye iyi Haber

Tarih 06.Temmuz.2013, 17:32

Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfada ise 23 bin çiftçinin yüzü gülecek.Türkiye büyük millet meclisinde kabul edilen ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün onayına sevk edilen torba yasası kapsamında Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin yüzü gülecek.

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu tarafından yapılan basın açıklamasında Şanlıurfa’daki 23 bin çiftçiye müjde verildi.

Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu’nun basın açıklaması ile 2010 ve 2012 yılları arasında fatura sorunundan kaynaklanan sebeple hububat desteklemelerini alamayan Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin mecliste kabul edilen torba yasa ile hububat desteklemelerini alacakları vurgulandı

Şanlıurfa Ziraat Odasının öncülüğünde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Şanlıurfa Milletvekillerinin girişimi ile yaşanan sorunun çözüme kavuştuğunu müjdeleyen Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu 23 bin çiftçinin çifte bayram yapacaklarını söyledi.

Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin 2010 ve 2012 yılları arasında fatura sorunundan kaynaklanan sebeple hububat desteklemelerini alamadıklarını yaşanan sorunun çözümünde emeği geçenlere teşekkür ederek çiftçilerin bundan sonra daha dikkatli davranmalarını istedi.


       

Bu haber 2424 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu