Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Mürşitpınarda Bilgi Yarışması düzenlendi

Mürşitpınarda Bilgi Yarışması düzenlendi

Tarih 28.Mart.2011, 17:59

Mürşitpınar İlköğretim Okulu Müdürlüğü Taşımalı İlköğretim Okulları arasında Bilgi Yarışması düzenlendi. Mürşitpınar İlköğretim Okulu Müdürlüğü Taşımalı İlköğretim Okulları arasında Bilgi Yarışması düzenlendi. 

Mürşitpınar İlköğretim Okulu konferans salonunda yapılan bilgi yarışmasına öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Her okulu 3 kişilik gruplar şeklinde temsil eden öğrenciler bilgi yarışmasında kıyasıya mücedele ettikleri gözlendi. Mürşitpınar İlköğretim Okul Müdürü İbrahim Bircan, öğrencilerin özellikle köy öğrencilerinin başarıya aç olduklarını ve yarışmalarda çok istekli olduklarını söyleyerek, "Yarışmalar öğrenciler için çok faydalı oluyor. Bu tür yarışmaların artması gerekiyor. Öğrenciler köylerindeki sosyal geri kalmışlığı bu tür etkinliklerle yıkacaktır. Bu yıkıma biz de katkıda bulunmalıyız." dedi. Bilgi yarışmasının sonunda Küçükova İlköğretim Okulu birinci olurken Mürşitpınar İlköğretim Okulu, Harmanalan İlköğretim Okulu ve Eğrice İlköğretim Okulu ikinciliği paylaştı.

 


       

Bu haber 10988 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI Kamu Personel Seçme Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi 2016 sonuçları açıklandı.

KPSS ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ

KPSS ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) İnternet sayfasında yer alan 2016 Yılı Sınav Takvimi’nde güncelleme yapıl...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu