Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Seçim Güvenliği Toplantısı

Seçim Güvenliği Toplantısı

Tarih 21.Nisan.2011, 12:43

12 Haziran'da yapılacak olan 24. dönem milletvekilliği genel seçimleri öncesi Valilik Toplantı Salonunda, Şanlıurfa Valisi Nuri Okutanın başkanlığında seçim güvenliği toplantısı yapıldı.12 Haziran'da yapılacak olan 24. dönem milletvekilliği genel seçimleri öncesi Valilik Toplantı Salonunda, Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’ın başkanlığında seçim güvenliği toplantısı yapıldı.

Toplantıya Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, ilçe kaymakamları, vali yardımcıları, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yalçın, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, İl Jandarma Komutanı Emin Dursun ile ilgili kurum amirleri katıldı.

Vali Okutan, yaklaşan 24. dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde Şanlıurfa’da seçimin güvenli ve huzurlu bir şekilde yapılması için gerekli konuları değerlendirdi.

Vatandaşların seçimi, huzur ve güven ortamında geçirebilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarının gerekli özeni göstermesini isteyen Vali Nuri Okutan, seçim dönemlerinde iş ve işlemlerin yürütülmesi, seçim kurullarının aldığı kararlara göre hareket edilmesi gerektiğini belirtti.  

Vali Okutan; “Seçim dönemi boyunca kamu güvenliği ve huzurun sağlanması, yasa dışı işlemlerin önlenmesi için idareye verilmiş hususlar mevcut. Kanunlar çerçevesinde her türlü baskılardan uzak, huzur ve güven ortamında seçimlerin gerçekleştirilmesi temel görevimizdir” dedi.

 


       

Bu haber 4416 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu