Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Suruç Emniyetine Teşekkür Ziyareti

Suruç Emniyetine Teşekkür Ziyareti

Tarih 01.Haziran.2012, 09:49

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir ve Öğrenciler İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şen'e teşekkür ziyaretinde bulundular.Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir ve Öğrenciler İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şen’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Yıl içinde eğitime yaptığı katkılardan dolayı Suruç İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şen’i ziyaret edip teşekkür plaketi veren Suruç İlçe Milli Eğitim Müdür Mehmet Han Özdemir ve öğrenciler, Emniyet Müdürlüğünün düzenlediği etkinliklerin devamını istedi. Liseler arası bilgi yarışması, liseler arası futbol turnuvası, tarihgezileri ve birçok etkinlik düzenleyen Suruç İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şen, öğrencilerin bu etkinliklerden memnun kaldıklarını ve bu etkinliklerin devamedilmesinin faydalı olacağı belirtti. Mehmet Şen “Suruç’a geldikten sonra Sayın Kaymakamımızın öncülüğünde Milli Eğitim Müdürümüzle beraber koordineli olarak elimizden geldiği kadar Suruç halkı için, Suruç gençliği için neler yapabiliriz diye kaymakam beyin talimatları doğrultusunda oturduk düşündük. Çanakkale ve Gaziantep gezimizi, halı saha turnuvamızı, bilgi yarışmamızı Milli Eğitimle Müdürlümüzle beraberkarar aldık ve uygulamaya koyduk. Amacımız gençlerimize bir nebze olsun öğrencilerimize bir katkımız olsun diye karınca kararınca Milli Eğitim Müdürümüzle beraber bu etkinlikleri düzenledik. Öğrencilerden gördüğümüz kadarıyla bu gezilerden çok memnun kalmışlar ve etkilenmişler, bu gezi ve etkinliklerimizi önümüzdeki yıllarda da sürdürmemiz faydalı olacaktır. İnşallah kaymakamımızın desteğiyle Milli Eğitim Müdürümüzle beraber bu etkinliklerimizi önümüzdeki yıllarda geliştirerek devam ettireceğiz. Bu ziyaret için Milli Eğitim Müdürüme, Okul müdürüme ve öğrenci kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir ise “Sayın Kaymakamımız ve Emniyet Müdürümüzle aynı dönemde göreve başladık. Suruç’u topyekun, eğitimiyle güvenliğiyle bütün kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte neler yapabiliriz diye değerlendirme yaptık. Sağ olsun Emniyet Müdürümüz geldikten sonra bize Sosyal ve Kültürel anlamda çok büyük desteği oldu özellikle liseler arası bilgi yarışmasında çok büyük katkıları oldu. Gaziantep hayvanat bahçesi gezisi, Galatasaray Gaziantep spor maçına öğrencilerimiz gitti, Şanlıurfa gezileri düzenlendi en önemlisi Bursa, İstanbul ve Çanakkale gezileri düzenlendi. Bu anlamda biz emniyet Müdürümüze canı gönülden çok çok teşekkür ediyoruz. Polisin görevi vatandaşın can, mal ve namus güvenliğini sağlamaktır ama aynı zamanda eğitime el atmaları da bizleri çok memnun ediyor‘’ dedi.

Düzenledikleri gezi ve etkinlikler için Emniyet Müdürü Mehmet Şen’e teşekkür eden öğrenciler “ Gezdiğimiz yerleri daha önce görmemiştik, televizyonda gördüğümüzde çok merak ediyorduk. Geziye gittiğimiz için çok mutluyuz, Çanakkaleyi gezdik ve savaşın yapıldığı yerlerden çok etkilendik Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyoruz” dediler.


       

Bu haber 2284 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu