Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Suruç'ta Yeni Okulların Açılışı Yapıldı

Suruç'ta Yeni Okulların Açılışı Yapıldı

Tarih 17.Mayıs.2012, 12:36

İş adamı Fethi Şimşek tarafından Suruç'ta yapılan okulların açılışı yapıldı.Suruçlu İş adamı Fethi Şimşek tarafından Suruç'ta yapılan okulların açılışı yapıldı.

Fethi Şimşek tarafından Suruç'ta yapılan iki okul ile bir taziye ve kültür evinin açılışı için tören düzenlendi. Törene  Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu, TOGEM Başkanı Sadet Gülbaran, İş Adamı Fethi Şimşek, Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, İl Emniyet Müdür Mehmet Likoğlu, İstanbul Suruçlular Derneği Başkanı Kerem Şeker ve davetliler katıldı.

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş Suruç Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi açılış töreninde konuşan Kaymakam Dr. Fatih Akbulut, Suruç’ta yapmış olduğu okullar için İş Adamı Fethi Şimşek’e teşekkür etti. Kaymakam Akbulut, Doğduğu topraklara iş adamı olarak yatırım yapmak yaşanılacak en güzel duygu olduğunu belirterek bütün hayırsever iş adamlarınında bu tür yatırımları yapması için çağrıda bulundu. Törendeki konuşmaların ardından Yukarı Ataklar (Çengok) Fethi Şimşek İlköğretim Okulu ve Yönlü (Mızar) Köyünde yapılan Taziye ve Kültür evinin açılışı yapıldı.

fethi şimşek açılış suruç
 
suruç fethi şimşek okul açılışı
mızar taziye evi açılışı
 

       

Bu haber 8098 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu