Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Suruç'ta Engelliler Haftası Kutlandı

Suruç'ta Engelliler Haftası Kutlandı

Tarih 15.Mayıs.2012, 20:55

Suruç'ta Engeliler Haftası, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı.Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Engelliler Haftası için etkinlik programı düzenlendi. Engelilier haftası kutlamaları çerçevesinde düzenlenen program Suruç ilçe merkezindeki Cumhuriyet alanında yapıldı. Suruç'ta bir dizi incelemelerde bulunmak için gelen Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve Harran Ünv. Rektörü İ. Halil Mutlu, Gap Bölge İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu'ndan oluşan heyet ile Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut, Suruç Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir, günün anlam ve önemini belirten konuşmasında her bireyin bir engelli adayı olduğu belirterek, eğitimde feda edilecek hiç bir birey yoktur. Bu yüzden engelli bireylerin sosyal yaşama entegre edilmesi konusunda çalışmalar yürütüyoruz. Toplumun da engelli bireylere karşı sorumlu davranmaları gerektiğini belirtildi. Program rehabilitasyon merkezi öğrencilerinin hazırladıkları gösterilerin ardından sona erdi.

Suruçta engelliler haftası kutlamasıSuruçta engelliler haftası kutlaması


       

Bu haber 3639 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu