Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Suruç Tapu Tescil Müdürlüğü Takbis Sistemine Geçiş Yaptı

Suruç Tapu Tescil Müdürlüğü Takbis Sistemine Geçiş Yaptı

Tarih 15.Mayıs.2012, 20:40

Suruç Tapu Tescil Müdürlüğü TAKBİS sistemine geçtiSuruç Tapu Tescil Müdürlüğü vatandaşlara tapu hizmetlerinin daha hızlı ve hatasız bir şekilde verilmesi için TAKBİS sistremine geçiş yaptı. Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut ve Şanlıurfa Tapu Kadastro 21. Bölge Müdürü Cengiz Yıldırım'ın katıldığı açılış töreniyle Takbis sistemi Suruç'ta başlatıldı. Şanlıurfa Tapu Kadastro 21. Bölge Müdürü Cengiz Yıldırım, TAKBİS sisteminin çalışmalarda kolaylıklar getireceğini belirterek, Son yapılan çalışmaların bölge için yapılmış en büyük yatırımlardan bir tanesi oldugunu kaydetti. Yıldırım "Bölgedeki 3 ilimizde 30 dan fazla tapu müdürlüğünün tamamı TAKBİS sitemine geçti. Bu sayede vatandaşlarımız tapu işlemlerini daha çabuk ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceklerdir. Hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu. Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut ise yapılan çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Tapu ve Kadastro 21. Bölge Müdürü Cengiz Yıldırımı tebrik ederek Tapu işlemlerinin yürütülmesi Devlet açısından hayati bir öneme sahip olduğunu ifade etti.  Kaymakam Akbulut ”Tapu Sicil Müdürlüğümüz ve Nüfus Müdürlüğümüz vatandaşlarımızın çok fazla işlem yaptığı kurumlarımızdır. Gelecek yıl Adliye’mizin yeni binasına taşınması halinde Tapu Sicil Müdürlüğümüzün şuan ki Adliye binasının yerine taşımayı planlıyoruz. TAKBİS sisteminin vatandaşlarımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum ve bu çalışmada emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum” Dedi.


       

Bu haber 3057 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu