Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
SODES Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

SODES Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Tarih 15.Nisan.2011, 23:58

Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) tarafından desteklenen SODES 2011 programı başvururu bilgilendirme toplantısı yapıldıDevlet Planlama Teşkilatı (DPT) tarafından desteklenen SODES 2011 programı başvururu bilgilendirme toplantısı İl Kültür Turizm Müdürlüğü toplantı salonunda Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş başkanlığında gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıya kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinden temsilciler katıldı. Şanlıurfa Valiliği İl Merkez Proje Ofisi tarafından düzenlenen toplantıda SODES 2011 başvuruları hakkında teknik bilgi verilerek başvuru süreci anlatıldı. Toplantıda Şanlıurfa’nın son 3 yılda proje bakımından en çok para getiren il olduğu belirtilerek bu yılda aynı performansın gösterilmesi vurgusu yapıldı.

SODES projeleri sayesinde yerel dinamikler harekete geçirilerek istihdam edebilirliğin artması, sosyal içermenin sağlanması ve kültürel sanatsal ve sportif faaliyetlerin arttırıldığı kaydedildi.

SODES 2011 başvuru formları  www.sodes.gov.tr adresine yayınlandığı ifade edilerek, sistemin 1 Mayıs 2011 tarihine kadar açık olacağı vurgulandı.

Başvuru tarihlerinden sonra sisteme proje yüklemesi yapılamayacak. Başvuru formları bir asıl ve 2 kopya olarak mavi dosya içerisinde delgeç ve zımba kullanılmadan dosyalanarak İl Merkez Proje Ofisine en geç 4 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 17’ye kadar teslim edilecektir.

Başvuru formunun her sayfası paraflı, son sayfa ve ortakların beyanı kısmı imzalı ve mühürlü olmak zorunda olduğu kaydedildi.

 


       

Bu haber 4118 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu