Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Danıştay'dan 19 Mayıs Genelgesine Durdurma Kararı

Danıştay'dan 19 Mayıs Genelgesine Durdurma Kararı

Tarih 28.Nisan.2012, 12:32

Danıştay, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalrının Ankara dışında sadace okullar ve öğrenciler ile kutlanmasına, stadyum ve alanlarlardaki kutlamalara son verilmesine ilişkin genelge için yürütmeyi durdurma kararı verdi. 

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalrının Ankara dışında sadace okullar ve öğrenciler ile kutlanmasına, stadyum ve alanlarlardaki kutlamalara son verilmesine ilişkin genelgesi hakkında Danıştay 10'uncu Daire Başkanlığı

tarafından yürütmeyi durdurma kararı alındı.

Konyalı bilgisayar programcısı Alper Ayhan’ın, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 11 Ocak 2012 tarihindeki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının başkent dışında sadece okullar ve öğrenciler ile kutlanmasını, stadyumlar ve meydanlarda kutlanmasını yasaklayan genelgesinin yürütmenin durdurulması ve iptali için Danıştay'a başvurmuştu.

 

Danıştay 10'uncu Daire Başkanlığı' başvuru sonucu yürütmenin durdurulması kararını aldı.


       

Bu haber 2776 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu