Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Kadın Kültür Merkezi Çocuk Bayramı İçin Kıyafet Hazırlıyor

Kadın Kültür Merkezi Çocuk Bayramı İçin Kıyafet Hazırlıyor

Tarih 18.Nisan.2012, 16:59

Kadınlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda öğrencilerin giyeceği kıyafetleri hazırlıyor.Kadın Kültür Merkezi kursiyerlerinden, giysi tasarımı kursunu başarıyla tamamlayan kadınlar, öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda giyeceği kıyafetleri hazırlıyor.

Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında açılan Kadın Kültür Merkezinde kıyafet dikim eğitimini başarıyla tamamlayan 20 kadın kursiyer, 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı için öğrencilerden aldıkları siparişleri hazırlamaya başladılar.

Kadın Kültür Merkezinde  açılan kursa katılan kadınlar  meslek sahibi olurken aile bütçelerine de  katkıda bulunabilecekler. Amaçlarının kadınlara eğitim vererek  iş imkanı meslek sahibi olmalarını sağlamak olduğunu dile getiren Kadın Kültür Merkezi Birim Sorumlusu İslim Kandemir , çalışmalarını bu doğrultuda sürdürdüklerini ifade etti.


       

Bu haber 2773 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu