Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Suruç'ta Bereket Yağmurları

Suruç'ta Bereket Yağmurları

Tarih 16.Nisan.2012, 10:38

Suruç'ta, Bereket yağmurları olarak bilinen Nisan yağmurları sağanak bir şekilde belli aralıklarla yağmayı sürdürüyor.Bereket yağmurları olarak bilinen Nisan yağmurları sağanak bir şekilde Suruç’a yağıyor.

Dün akşamdan itibaren belli aralıklarda yağan bereket yağmurları çiftçilerin yüzünü güldürüyor. Bereket yağmuru olarak bilinen Nisan yağmurları ekinlerin gelişip büyümesinde ve verimlerin artmasında hayati öneme sahiptir. Yağan bereket yağmurundan hayli memnun oldukları gözlenen çiftçiler bu yıl ekinlerin bol verimli olmasını bekliyor. Mart ayında beklenen yağmurların gelmemesi çiftçileri endişelendirse de Nisan’da yağan bereket yağmurları çiftçiyi hasat mevsimi için umutlandırdı.


       

Bu haber 4570 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu