Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Yapımı Tamamlanan Sağlık Ocagı Açılışa Hazırlanıyor

Yapımı Tamamlanan Sağlık Ocagı Açılışa Hazırlanıyor

Tarih 10.Nisan.2012, 19:54

Eski binası yıkılarak yerine yeni bina inşaa edilen 1 Nolu Sağlık Ocağı açılışa hazırlanıyorGeçtiğimiz yıl atıl duruma gelen 1 Nolu Sağlık Ocağı binası ihale yapılarak yerine yeni bina inşaa edildi. İnşaatı tamamlanan Sağlık Ocağı elektrik trafosundan kaynaklanan bir nedenle hizmete açılamamıştı. Suruç Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre trafo sorunu çözüme kavuşrulduğu belirtildi.

1 Nolu Sağlık Ocağında incelemeler de bulunan Kaymakam Akbulut elektrik trafosundan kaynaklanan problemi çözüme kavuşturduğunu söyleyerek Sağlık Ocağının kısa zamanda hizmete gireceğini söyledi.  Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut ‘’ Sağlık Ocağı binası inşaat halindeyken vatandaşlarımız Devlet Hastanesine ve diğer uzak Sağlık Ocaklarına gitmek zorunda kalıyordu. Bu Sağlık Ocağımızın açılışıyla birlikte vatandaşlarımıza kolaylık sağlamış olacağız. Çok kısa bir süre zarfında Sağlık Ocağımız Hizmete girecektir. Bu anlamda gereken bütün çalışmalar tamamlanmak üzeredir.’’ dedi.


       

Bu haber 3561 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI Eğitimde başarıyı arttırma projesi değerlendirme toplantısı Suruç Öğretmenevinde yapıldı.

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI

ŞUSKİ'DEN; BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA İMKANI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesine hizmet veren ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan abonelere yapılandırma im...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu