Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Çiftçilere Tarım Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Çiftçilere Tarım Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Tarih 06.Nisan.2012, 21:47Harran Üniversitesinde "Tarım Sağlığı ve Güvenliği" sempozyumu kapsamında kadın çiftçilere eğitim verildiHarran Üniversitesi, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Halk Sağlığı Uzmanları Derneği ortaklığında Harran Üniversitesinde  2 gün devam eden "1. Tarım Sağlığı ve Güvenliği" sempozyumuna yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda akademisyen katıldı.

Program kapsamında Şanlıurfa’ya bağlı Hamedan köyünden çiftçilikle uğraşan 25 kadın 28 erkek  "Çevresel ve Mesleki Riskler" konusunda bilgilendirildi. Hayatlarında ilk defa üniversiteye gelen çiftçilere, tarımda çalışanların hastalanmaması, iş kazası ve erken ölümlerine neden olan faktörler ile bu alanda sık görülen hastalıklardan korunması gibi konularda çiftçilere koruyucu iş elbiseleri giydirilerek uygulamalı eğitim verildi. Verilen eğitimden sonra çiftçilere, ağız maskesi iş tulumu ve güneş şemsiyesi dağıtıldı.


       

Bu haber 2863 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI Kamu Personel Seçme Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi 2016 sonuçları açıklandı.

KPSS ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ

KPSS ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) İnternet sayfasında yer alan 2016 Yılı Sınav Takvimi’nde güncelleme yapıl...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu