Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Öğrenciler Karnelerini Aldı

Öğrenciler Karnelerini Aldı

Tarih 20.Ocak.2012, 16:29

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir, Dumlukuyu İlköğretim okulunda öğrencilere karnelerini dağıttı.Tüm yurtta binlerce öğrenci karne heyecanı yaşarken, kimi öğrencilerin karnelerini almak için sabırsızlandıkları, kimi öğrencilerin ise derslerindeki başarısızlıklardan dolayı bu heyecanı buruk yaşadıkları dikkatlerden kaçmadı. Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir, Dumlukuyu İlköğretim okulunda öğrencilere karnelerini dağıttı. Öğrencilerle sohbet eden Suruç İlçe Milli Eğitim Müdür Mehmet Han Özdemir 15 günlük tatilde öğrencilerin kitap okuyarak geçirmesi gerektiğine dikkat çekip tatillerinin boş geçmesine izin vermemeleri gerektiğini belirtti. Özdemir, Kimi öğrencilerin sevinç yaşarken kimi öğrencilerinde karnelerindeki kırık notlardan dolayı üzüntü yaşayacaklarını fakat öğrencilerin yaşayacağı bu üzüntünün ikiye katlanmaması ve derslere olan ilgilerinin daha da artması için zayıfı bulunan öğrencilere kızmak yerine destek vermenin çok önemli olduğunu söyledi. Öğrencilere karnelerini dağıtan Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir başarı dileklerinin ardından okuldan ayrıldı.

19 Eylül Pazartesi günü başlayan ve 20 Ocak Cuma günü yarı yıl tatiline giren öğrenci ve öğretmenler 15 günlük bir dinlenmenin ardından 6 Şubat Pazartesi günü ders başı yapacaklar.

       

Bu haber 5153 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI Kamu Personel Seçme Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi 2016 sonuçları açıklandı.

KPSS ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ

KPSS ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) İnternet sayfasında yer alan 2016 Yılı Sınav Takvimi’nde güncelleme yapıl...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu