Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Kursiyerlerden Saç Bakımı

Kursiyerlerden Saç Bakımı

Tarih 18.Kasım.2011, 17:55

Suruç Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Köy okullarındaki öğrencilerin saç kesimi ve bakımını yapıyor.Suruç Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Köy okullarındaki öğrencilerin saç kesimi ve bakımını yapıyor.

Suruç Halk Eğitim merkezinde sürdürülen çeşitli meslek dallarından biri olan kuaförlük meslek dalı kursiyerleri ve İşkur tarafından Suruç’ta resmi kurumlarda istihdam edilen kişilerden oluşan kuaför ekibi köy okullarında okuyan kız ve erkek öğrencilerin saç kesimi ve bakımını yapıyor. Köy İlköğretim okullarında ki öğrencilerin ulaşım ve maddi sıkıntılarından dolayı saç kesimi ve bakımı konusundaki eksikliklere, Halk Eğitim Merkezinin yaptığı bu çalışmayla 1 yıl süreyle  destek sağlanacak.

Eğrice İlköğretim okulunda yapılan saç kesim ve bakımı sonrası bir açıklama yapan Eğrice İlköğretim Okulu Müdürü Haydar Fırathan "Herkesin malumudur ki; Öğrencilerimizin çoğu mevsimlik işçi aile çocukları olduklarından ve özellikle de köy ilköğretim okullarındaki öğrencilerimizin ulaşım ve maddi yetersizliklerden dolayı saç bakımı ve kesimi konusunda mağdur ve mahrum kalmaktadır. Öğrencilerimizin saç bakımı ve kesimi konusunda aldıkları bu hizmet, en kalabalık toplu yaşama alanları olan okullarda oluşabilecek sağlık problemlerini en aza indirgeyecektir. Suruç Halk Eğitim Merkezi'nin ihtiyacı tespit ve giderme hususunda bu ve benzeri çalışmalar gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum" dedi


       

Bu haber 7425 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu