Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Olay Aydınlansın Failler Bulunsun

Olay Aydınlansın Failler Bulunsun

Tarih 01.Kasım.2011, 23:14

Suruçta akaryakıt istasyonuna yapılan silahlı saldırıda hayatını kaybeden iki kişinin ailesi yaptıkları basın açıklamasıyla seslerini duyurmaya çalışıyor.Suruç’ta akaryakıt istasyonuna yapılan silahlı saldırıda hayatını kaybeden iki kişinin ailesi yaptıkları basın açıklamasıyla seslerini duyurmaya çalışıyor.

Akaryakıt istasyonuna yapılan silahlı saldırıda yaşamını yitiren Bilal ve Deyyan Çelikten adlı kardeşlerin ağabeyi Kamil Çelikten imzasıyla yapılan yazılı basın açıklamasında olayın faillerinin bulunması istendi.

Kamil Çelikten’in Yazılı Basın Açıklaması

 

Geçtiğimiz Ağustos ayında herkesin bildiği üzere Şanlıurfa nın Suruç ilçesinde Çeliktenlere ait petrol istasyonuna saldırı düzenlenmiş ve sonucunda Bilal ve Deyan adlı kardeşler hayatlarını kaybetmişlerdir.

Biz Çeliktenler olarak her zaman devletimizin yanında yer aldık. Özellikle de eğitimin ve eğitim camiasının yanında olduk. Okul öncesi eğitime önem verdik,destek verdik. Desteğimizin sonucunda dönemin kaymakamı Mehmet Sinan YILDIZ tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildik. Suruç içerisinde ki bir çok okula eğitsel çalışmalarında destek verdik. Ek te belirttiğim resimde ise yine bir okula yapmış olduğumuz destek neticesinde okulun çıkartmış olduğu kitabın arka kapağında saldırıda ölen kardeşim Bilal’ın resmi de bulunmaktadır. Bu ve benzeri bir çok şekildeki çalışmalarla eğitimden geri kalmış Suruç halkımızın yani bizlerin çocuklarına yardımlarımızı hiçbir zaman esirgemedik. İhtiyaç olduğunda yine biz Çeliktenler olarak eğitim camiasının yanındayız.

Yine aynı dönemde yapmış olduğumuz yardımlardan dolayı İlçenin emniyet müdürü tarafından plaketle ödüllendirildik. Bu ve benzeri çalışmalarımız her zaman devam edecektir. Bizler her zaman Suruç halkının yanındayız. Halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Olayın üzerinden neredeyse 3 ay gibi bir zaman geçmiştir. Bu kadar zaman geçmesine rağmen halen olayın failleri bulunamamıştır.

Olayların açığa çıkması için devletimizden yardım istiyoruz.

Saygılarımla…Kamil ÇELİKTEN

 


       

Bu haber 10270 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu