Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
İşkur İşe Başlama Başvuruları Halk Egitim Merkezinde

İşkur İşe Başlama Başvuruları Halk Egitim Merkezinde

Tarih 04.Ekim.2011, 21:47

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının İşkur bünyesinde Toplum yararına çalışma programı adı altında Suruç Kaymakamlığında istihdam edilmek kura ile seçilen 950 asil ve 250 yedek işçiler için başvurular bu gün başladı.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının İşkur bünyesinde Toplum yararına çalışma programı adı altında Suruç Kaymakamlığında istihdam edilmek kura ile seçilen 950 asil ve 250 yedek işçiler için başvurular bu gün başladı.

Suruç’ta geçtiğimiz gün 1700 kişinin başvurduğu İşkur’un toplum yararına çalışma programında çekilen kuralar sonucu 950 asil ve 250 yedek işçi adayı belirlenmişti.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve Suruç Kaymakamı Fatih Akbulut’un da hazır bulunduğu kurada seçilen adayların listesi açıklandı.

Listede isimleri yer alan işçi adaylarının Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Aile Tablosu ve Banka Hesap bilgilerini içeren belgeleri bir dosyaya koyup Suruç İlçe Halk Eğitim merkezinde işe başlama başvurusu yapmaları gerekiyor.

İşe başlama başvuruları 05 Ekim 2010 mesai bitimine kadar İlçe Halk Egitim Merkezinde devam edecektir.

İstihdam edilecek işçilerin Kaymakamlık bünyesinde resmi kurumlara ihtiyaç çerçevesinde alt yapı çalışmaları kapsamında çalışacağı belirtiliyor.


       

Bu haber 15746 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu