Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
200 kişilik İş'e 739 başvuru

200 kişilik İş'e 739 başvuru

Tarih 12.Eylül.2011, 15:01

İşkurun toplum yararnına çalışma programı kapsamında alınacak 200 hizmetli alımına 739 aday başvurdu.Suruç'ta İşkur’un toplum yararnına çalışma programı kapsamında alınacak 200 hizmetli alımına 739 aday başvurdu.

İşkur toplum yararına çalışma programı kapsamında İlköğretim ve orta öğretim kurumlarında 3 ay süreyle hizmetli olarak istihdam edilmek üzere 200 eleman almak için geçen hafta başvuruları aldı. Alınacak 200 hizmetli adayı için 739 kişi başvurunca adaylar kura işlemi ile belirlendi.

Vali Ziya Çoker ilköğretim okulu konferans salonunda yapılan kura işlemine İşkur Şanlıurfa il Müdürü Necdet Karasevda, Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmen Han Özdemir yanı sıra Noter görevlisi ve çok sayıda aday katıldı. Çekiliş öncesi bir konuşma yapan İşkur Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda, Toplum yararına çalışma programı kapsamında bin kişiyi kapsayacak bir hizmet alımının yapılacagının da müjdesini vererek, kurada ismi çıkmayanların umutsuzluğa kapılmaması gerektiğini söyledi.

Noter Huzurunda ilk çekilişler temsili olarak 3 aday tarafından gerçekleştirildikten sonra kalan çekilişleri noter görevlisi yaptı. Suruç İlçe Milli Egitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev alacak olan hizmetleri adayları kura çekiminde hayli heyecanlı oldukları gözlendi.

İlk 200 asil aday yapılan çekilişle belirlendikten sonra 100 yedek aday çekilişi de yapıldı. Çekilişte sıralamaya giren adaylar Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ilk ve orta öğretim kurumlarında 3 ay süreyle görev yapacaklar.


       

Bu haber 13695 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu