Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Vali Okutan Vatandaşlarla Helalleşti

Vali Okutan Vatandaşlarla Helalleşti

Tarih 25.Ağustos.2011, 13:13

Veda ziyaretlerini sürdüren Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, esnaf ve halkla helalleşti. 

 

Veda ziyaretlerini sürdüren Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, esnaf ve halkla helalleşti. Balıklıgöl ve Haşimiye çarşısından vedalaşma turuna başlayan Vali Okutan, ilk olarak Somali halkı için yardım toplayan çadırları ziyaret etti. Somali halkı için toplanan yardımlara para bağışında bulundu. Halkın yardım konusunda duyarlılığına değindi. Bu kapsamda yardımların devam etmesinden dolayı çok memnun olduğu belirtti.

 

Daha sonra vedalaşma turuna devam eden Vali Okutan esnaf ve halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Şanlıurfa halkından ayrılmanın zor olduğunu dile getiren Vali Okutan Şanlıurfa halkına teşekkürlerini dile getirdi.

 

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan; “Veda ziyaretlerinde bulunuyorum. Kamu kurum kuruluşlarıyla birlikte elimizden geldiğince esnafımızı ve halkımızı ziyaret ediyor, helallik diliyoruz. Ayrılık zor bizim mesleğimiz çok güzel bir meslek ama en kötü yanı böyle ayrılıklar olması çalıştığımız yerde acısıyla tatlısıyla iyisiyle kötüsüyle orayla bütünleşiyorsunuz. Ama ondan sonra kopmak çok zor bunu vatandaşla görüşünce daha çok hissediyoruz. Kalp kalbe karşıdır halkımızdan da aynı duyguları alıyorum. Ama Şanlıurfa Anadolu’ya ruhunu veren şehirlerden birisi. Şanlıurfa insanı da Hz. İbrahim’den gelen şuur altına kodlanmış sevecenliği, misafirperverliği ve sıcak insanların ve dost insanların olduğu bir yer. Biz Şanlıurfa’yla ilgili duygularımızı, düşüncelerimizi hep kalbimizin en güzel yerinde saklayacağız. En güzel hatıra şeklinde saklayacağız biz Şanlıurfalı olmaya ve Şanlıurfalılarla bütünleşmeye devam edeceğiz. Ama şimdilik ayrılıyoruz. Vedalaşıyorum ulaşamadıklarıma selamlarımı, saygılarımı, muhabbetlerimi iletiyorum. İyi ki Şanlıurfa da valilik yaptım bu müstesna duygularımı sürekli saklayacağım” dedi.

 

Vatandaşlarla sohbet ederek görevinin son günlerinde esnaf ve halkın sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Halkın sorunları doğrultusunda yerinde ilgili kurum amirlerine sorunların çözümü doğrultusunda talimat verdi. Daha sonra halkla ve esnafla hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

Şanlıurfa’yı ve saygıdeğer halkını unutmayacağını dile getiren Vali Nuri Okutan halk tarafından alkışlarla uğruladı.

 

 

 


       

Bu haber 6800 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu