Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
DTK'dan Burkay'a çağrı

DTK'dan Burkay'a çağrı

Tarih 27.Temmuz.2011, 18:57

Uzun yıllardır Avrupa'da yaşayan ve 30 Temmuz tarihinde Türkiye'ye dönecek olan Kemal Burkay'a DTK'de görev alması için çağrı yapıldı.DİYARBAKIR - DTK sözcüsü Cemal Coşgun, Burkay'ın birikimlerinden faydalanmak için DTK içinde görev almasını istediklerini söyledi. 

Diyarbakır'da 30-31 Temmuz tarihleri arasında genel kurul hazırlığı yapan DTK sözcüsü Cemal Coşkun, ANF'ye yaptığı açıklamada, 30 Temmuz tarihinde Diyarbakır'a dönecek Kemal Burkay'ı DTK içinde görmek istediklerini söyledi. 

DTK bünyesinde bölgedeki her kesimin temsil edildiğini ve DTK bünyesinde yer almasını düşündükleri kişi ve kurumlarla görüşmelerin sürdüğünü söyleyen Coşkun, "Delege düzeyinde Türk, Kürt, Ermeni, Arap, Keldani'ler var. Hak-Par ve KADEP partileri de DTK içinde gözlemci sıfatı ile yer alıyor" dedi. 

Burkay'ı hem hasret gidermek hem de birikimlerinden ve deneyimlerinden faydalanmak için DTK bünyesinde görev almaya davet edeceklerini kaydeden Coşgun, Burkay'ın tecrübelerini kendilerine aktarmasını isteyeceklerini söyledi.
 
Yuksekovahaber

       

Bu haber 8593 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yaşam

KIŞ SAATİ UYGULAMASI KALDIRILDI

KIŞ SAATİ UYGULAMASI KALDIRILDI Bakanlar Kurulunca uygulanan kış saati uygulamasına son verildi.

ŞARTLI TAHLİYENİN DETAYLARI AÇIKLANDI

ŞARTLI TAHLİYENİN DETAYLARI AÇIKLANDI 671 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle, kapalı ve açık ceza infaz kurumlarından yaklaşık 38 bin kişinin tahliye olm...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu