Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Urfa Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşim Toplantısı

Urfa Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşim Toplantısı

Tarih 04.Temmuz.2011, 16:55


Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkan Vekili Mehmet Fevzi Yücetepe başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. 

 

   Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkan Vekili Mehmet Fevzi Yücetepe başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

      Toplantının asıl gündem maddelerine geçmeden önce Belediye Meclis üyeleri tarafından çeşitli konularda meclise sunulan soru önergeleri birer birer okundu ve ilgili birimlere havale edildi. Daha sonra toplantının asıl gündem maddelerine geçildi.

Buna göre; *Şanlıurfa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Yazı İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere 2 adet motosikletin alınması oy birliğiyle kabul edilirken, 1 adet iş makinesinin ise hibe olarak kabul edilmesine karar verildi.

       *Şanlıurfa Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde görev yapan idarecilere ilişkin kadro iptal ve ihdaslarını görüşen belediye meclis üyeleri, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nce yapılan yeni düzenlemeleri ise oy birliğiyle kabul etti.

        *İmar Komisyonuna havale edilecek 15 ayrı dosyayı teker teker görüşerek havalesini gerçekleştiren Şanlıurfa Belediye Meclisi, diğer gündem maddelerini ise bir sonraki birleşime bıraktı.

       5 Temmuz 2010 Salı (Yarın) Saat 14’te Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Temmuz Ayı 2. Birleşim Toplantısı’nda görüşülecek olan gündem maddeleri şöyle;

      *Parkmetre Ücreti Ödemeyenlerin Durumunun Görüşülmesi

      *Abide-Balıklıgöl Arası Yeni Açılacak İşyerlerine İlişkin Düzenlemeler

      *İmar Komisyon Raporları (İmar Tadilatları)

 

TEMİZLİK VE ÇEVRE KOMİSYONU KURULDU

       Kent merkezinde yürütülen temizlik ve çevre faaliyetlerinin kontrol edilebilmesi amacıyla Şanlıurfa Belediye Meclisi bünyesinde “Temizlik ve Çevre Komisyonu” kurulması hususunda meclise sunulan bir önergeyi hemen işleme alan Belediye Başkan Vekili M.Fevzi Yücetepe, önergeyi oylamaya sundu. Yapılan oylama sonucunda oy birliğiyle kabul edilen önerge gereğinde bir komisyon kuruldu.

      AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Neşet Uçkan, Hübeyit Bilbay, Yusuf Mert, BDP Meclis Üyesi Yüksel Çıbık ve Bağımsız Meclis Üyesi Ali Yılmaz’ın yer aldığı Temizlik ve Çevre Komisyonu 2012 yılının Nisan Ayı’na kadar görev alacak. Ardından tekrar seçim yapılarak üyeler yenilecek.

 


       

Bu haber 11425 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Şanlıurfa

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU

ZABITA, 7 BİN ADET PATLAYICI MADDEYE EL KOYDU Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri 7 bin adet patlayıcı, maytap ve parlayıcı maddeyi topladı.

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ

TOPLU TAŞIMADA RAYLI SİSTEM DÖNEMİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şehiriçi ulaşıımı daha hızlı sağlamak ve olumsuzlukların önüne geçmek için raylı s...


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu