Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
YSK'nın Hatip Dicle Kararı Suruç'ta Protesto Edildi.

YSK'nın Hatip Dicle Kararı Suruç'ta Protesto Edildi.

Tarih 23.Haziran.2011, 18:05

YSKnın Hatip Dicle Kararı Suruçta Protesto Edildi.



 Suruç’ta Emek, Özgürlük ve Demokrasi Bloğu’nun Diyarbakır da  Milletvekili seçilen Mehmet Hatip Dicle’nin vekilliğini düşüren YSK yapılan basın açıklamasıyla protesto edildi.

Güvenlik güçlerinin önlem aldığı protesto Suruç ilçe merkezinde bulunan Cumhuriyet alanında yapıldı. Alanda toplanan BDP’li kalabalık kitle burada basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasını kitle adına okuyan BDP Suruç ilçe yöneticilerinden Mehmet Kayhan YSK’nın kararı iktidarın çözümsüzlük, ret ve inkara dayalı gerçek yüzünü ortaya koyduğunu belirtti. Yapılan protesto Şanlıurfa’nın bir çok ilçesinde yapıldığı ve aynı metinin okunduğu öğrenilirken protestonun slogansız yapılması da dikkatlerden kaçmadı. Yapılan basın açıklamasının ardından kalabalık kitle olaysız bir şekilde dağıldı.


       

Bu haber 9099 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu