Künye H.Gönder Reklam Sitemap Ekle suruç
Suruç Gündem Haber - Suruç
ANASAYFA ARAMA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM REKLAM
Suruça Yeni Savcılar Atandı.

Suruça Yeni Savcılar Atandı.

Tarih 20.Haziran.2011, 13:32

Hakimler vew Savcılar Kararnamesi açıklandı.Kararnameye göre Suruç'a 2 savcı gelirken Suruç'tan 3 savcı ve 1 Hakimin tayini çıktı19.06.2011 Tarih ve 1035 sayılı 2011 yılı Adli yargı yaz karanamesi ile Suruç’a Atanan ve tayini çıkan hakim ve savcılar belli oldu.

 

Çıkan Kararnameye göre ;

 

Peyman Hurmuz Sarayköy Cumhuriyet Savcısı, Suruç Cumhuriyet Savcılığına, Fatih Karataş Sındırgı Cumhuriyet Savcısı, Suruç Cumhuriyet Savcılığına, Mehmet Ali Duman Suruç Cumhuriyet Savcısı, Ayaş Cumhuriyet Savcılığına, Ramazan Yılmaz Suruç Cumhuriyet Savcısı, Datça Cumhuriyet Savcılığına, Ali Resul Ceritlioğlu Suruç Cumhuriyet Savcısı, Samandağ Cumhuriyet Savcılığı’na atanırken Dilek Yılmaz Suruç Hâkimi ise Datça Hâkimliği’ne atandı.


       

Bu haber 16487 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Suruç

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ

VALİ YARDIMCISI AÇIKGÖZ SURUÇ KAYMAKAMLIĞINA GÖREVLENDİRİLDİ Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz Suruç Kaymakamlığına vekaleten görevlendirildi.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI.

KAYMAKAM ABDULLAH ÇİFTÇİ BURSAYA ATANDI. Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi; Bursa ‘nın Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atandı.


Adil FIRATHAN Adil FIRATHAN
Abdulkadir GOK Abdulkadir GOK
Mustafa ERGÜN Mustafa ERGÜN
Mehmet KENDİRCİ Mehmet KENDİRCİ

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Facebook

Katagoriler

Suruç Gündem Haber Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. © 2011 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kaynak olarak kullanılamaz. Surucgundem.com Basın ahlak ilkelerine uymayı tahahüt eder. Yorum ve Yazılardan Yazarları Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu